4310M-101-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310M-101-104
JLCPCB Part #
C1360440
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 100kΩ 250mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays