4310H-102-221
MFR.Part #
4310H-102-221
JLCPCB Part #
C1360284
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 220Ω 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays