4310H-102-121LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310H-102-121LF
JLCPCB Part #
C1363242
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 120Ω 5 500mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS