4310H-101-471LF
MFR.Part #
4310H-101-471LF
JLCPCB Part #
C7184397
Package
SIP-10
Description
10 300mW 470Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS