4310H-101-330LF
MFR.Part #
4310H-101-330LF
JLCPCB Part #
C1363597
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 33Ω 9 ±250ppm/℃ SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS