4310H-101-224
MFR.Part #
4310H-101-224
JLCPCB Part #
C1360125
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 220kΩ 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays