4310H-101-153LF
MFR.Part #
4310H-101-153LF
JLCPCB Part #
C6687856
Package
SIP-10
Description
10 15kΩ 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10 Resistor Networks, Arrays ROHS