4310H-101-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310H-101-101
JLCPCB Part #
C1360607
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 100Ω 300mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays