4309R-101-333LF
MFR.Part #
4309R-101-333LF
JLCPCB Part #
C1361044
Package
SIP-9-2.54mm
Description
200mW 33kΩ 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS