4309R-101-272LF
MFR.Part #
4309R-101-272LF
JLCPCB Part #
C1361128
Description
2.7kΩ 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS