4309R-101-222
MFR.Part #
4309R-101-222
JLCPCB Part #
C5525192
Package
SIP-9
Description
2.2kΩ 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9 Resistor Networks, Arrays