4309R-101-184LF
MFR.Part #
4309R-101-184LF
JLCPCB Part #
C5525190
Package
SIP-9
Description
180kΩ 750mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9 Resistor Networks, Arrays ROHS