4309R-101-151LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4309R-101-151LF
JLCPCB Part #
C1360835
Package
SIP-9-2.54mm
Description
150Ω 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS