4308R-104-331/681
MFR.Part #
4308R-104-331/681
JLCPCB Part #
C1359871
Package
SIP-8-2.54mm
Description
12 200mW 330Ω、680Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays