4308R-102-752
MFR.Part #
4308R-102-752
JLCPCB Part #
C6392319
Package
SIP-8
Description
300mW 4 7.5kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays