4308R-102-684
MFR.Part #
4308R-102-684
JLCPCB Part #
C1360481
Package
SIP-8-2.54mm
Description
300mW 4 680kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays