4308R-102-680
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4308R-102-680
JLCPCB Part #
C1360453
Package
SIP-8-2.54mm
Description
300mW 4 68Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays