4308R-102-272LF
MFR.Part #
4308R-102-272LF
JLCPCB Part #
C1361713
Description
2.7kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS