4308R-102-271LF
MFR.Part #
4308R-102-271LF
JLCPCB Part #
C1358003
Description
270Ω 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS