4308R-102-122LF
MFR.Part #
4308R-102-122LF
JLCPCB Part #
C5525179
Package
SIP-8
Description
1.2kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS