4308R-102-104LF
MFR.Part #
4308R-102-104LF
JLCPCB Part #
C1358001
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS