4308R-102-103LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4308R-102-103LF
JLCPCB Part #
C6687801
Package
SIP-8
Description
10kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS