4308R-101-394LF
MFR.Part #
4308R-101-394LF
JLCPCB Part #
C1361634
Description
200mW 390kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS