4308R-101-124LF
MFR.Part #
4308R-101-124LF
JLCPCB Part #
C6068452
Package
SIP-8
Description
120kΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS