4308R-101-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4308R-101-102
JLCPCB Part #
C1360640
Package
SIP-8-2.54mm
Description
1kΩ 200mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays