4308M-102-560
MFR.Part #
4308M-102-560
JLCPCB Part #
C1363624
Package
SIP-8-2.54mm
Description
4 400mW 56Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays