4308M-102-292
MFR.Part #
4308M-102-292
JLCPCB Part #
C1363911
Package
SIP-8-2.54mm
Description
2.9kΩ 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays