4308M-102-222LF
MFR.Part #
4308M-102-222LF
JLCPCB Part #
C1363667
Package
SIP-8-2.54mm
Description
2.2kΩ 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS