4308M-102-222
MFR.Part #
4308M-102-222
JLCPCB Part #
C6417751
Package
SIP-8
Description
2.2kΩ 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays