4308M-102-220
MFR.Part #
4308M-102-220
JLCPCB Part #
C1363683
Package
SIP-8-2.54mm
Description
22Ω 4 400mW 8 ±250ppm/℃ SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays