4308M-102-121LF
MFR.Part #
4308M-102-121LF
JLCPCB Part #
C1363914
Description
120Ω 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS