4308M-102-101
MFR.Part #
4308M-102-101
JLCPCB Part #
C1363937
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100Ω 4 400mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays