4308M-101-333LF
MFR.Part #
4308M-101-333LF
JLCPCB Part #
C6088637
Package
SIP-8
Description
250mW 33kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS