4308M-101-151
MFR.Part #
4308M-101-151
JLCPCB Part #
C1363723
Package
SIP-8-2.54mm
Description
150Ω 250mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS