4308M-101-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4308M-101-101
JLCPCB Part #
C1363709
Package
SIP-8-2.54mm
Description
100Ω 250mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays