4308H-104-181/391L
MFR.Part #
4308H-104-181/391L
JLCPCB Part #
C1361802
Description
12 180Ω、390Ω 300mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS