4308H-104-181/391
MFR.Part #
4308H-104-181/391
JLCPCB Part #
C6687785
Package
SIP-8
Description
12 180Ω、390Ω 300mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays