4308H-102-223LF
MFR.Part #
4308H-102-223LF
JLCPCB Part #
C1360681
Description
22kΩ 4 500mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS