4308H-101-562
MFR.Part #
4308H-101-562
JLCPCB Part #
C6088635
Package
SIP-8
Description
300mW 5.6kΩ 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8 Resistor Networks, Arrays