4308H-101-162
MFR.Part #
4308H-101-162
JLCPCB Part #
C1360832
Description
1.6kΩ 300mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS