4308H-101-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4308H-101-105
JLCPCB Part #
C1360845
Package
SIP-8-2.54mm
Description
1MΩ 300mW 7 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS