4306R-104-302/622L
MFR.Part #
4306R-104-302/622L
JLCPCB Part #
C1359927
Description
200mW 3kΩ、6.2kΩ 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS