4306R-104-161/241
MFR.Part #
4306R-104-161/241
JLCPCB Part #
C1360108
Description
160Ω、240Ω 200mW 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays