4306R-104-121/191
MFR.Part #
4306R-104-121/191
JLCPCB Part #
C1361526
Description
120Ω、190Ω 200mW 6 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS