4306R-102-223LF
MFR.Part #
4306R-102-223LF
JLCPCB Part #
C6418585
Package
SIP-6
Description
22kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS