4306R-102-222
MFR.Part #
4306R-102-222
JLCPCB Part #
C1359620
Package
SIP-6-2.54mm
Description
2.2kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays