4306R-102-103
MFR.Part #
4306R-102-103
JLCPCB Part #
C1359689
Package
SIP-6-2.54mm
Description
10kΩ 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays