4306R-102-101
MFR.Part #
4306R-102-101
JLCPCB Part #
C1360619
Package
SIP-6-2.54mm
Description
100Ω 3 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays