4306R-101-820LF
MFR.Part #
4306R-101-820LF
JLCPCB Part #
C5509464
Package
SIP-6
Description
200mW 5 6 82Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays ROHS