4306R-101-820
MFR.Part #
4306R-101-820
JLCPCB Part #
C1359792
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 6 82Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays